Posty

Wyświetlanie postów z styczeń, 2018

Recenzja kosmetyków Resibo

Obraz
Słysząc tyle dobrego o kosmetykach polskiej marki  Resibo , postanowiłam zaryzykować i wypróbować je na mojej twarzy. Olejku do demakijażu, toniku i serum używam od niecałych 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z ich dotychczasowego działania. Moja cera uległa sporej poprawie, miałam problem z niedoskonałościami. Zgadnijcie co... już go nie mam :) Myślę, że przestawienie się na naturalne kosmetyki ma diametralny wpływ na moją cerę, gdzie wcześniej nie patrzyłam na skład tego co nakładam na twarz. Moim ostatnim zakupem jest balsam do ust, który jest moim ulubionym produktem do ust odkąd go kupiłam. Nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję innych kosmetyków od Resibo :) Co mi się najbardziej podoba w tych kosmetykach? Są naturalne i WEGAŃSKIE :) 1 . Olejek do demakijażu ze ściereczką z mikrofibry Czytałam kilka artykułów o wspaniałym działaniu olejków do demakijażu i cieszę się, że moim pierwszym doświadczeniem z tego typu produktów jest ten z Resibo. Jest on w 99,9% n...

Wegańskie Balsamy do Ciała

Obraz
1. NO DRAMA LAMA DM  Ten balsam jest moim ulubieńcem odkąd go posiadam :) Pachnie pierniczkami ale przypomina mi również zapach sławnych ciastek - delicji. Jednak nuty zapachowe tego balsamu utrzymują się przez krótki czas. Świetnie nawilża skórę, szybko się wchłania i pozostawia ją miłą w dotyku. Jest on z limitowanej edycji, co jest minusem. Na szczęście można go kupić w drogerii DM w Niemczech lub na stronie internetowej, która oferuje niemieckie kosmetyki w Polsce. Polecam serdecznie :) 2. Nawilżający eliksir do ciała Allverne Uwielbiam zapach kokosa w kosmetykach, dlatego gdy znalazłam ten od razu go zakupiłam. Niestety mało w nim kokosa, wanilia jest dużo bardziej wyczuwalna, czyniąc go super słodkim. Nie zmienia to faktu, że jest to bardzo dobry balsam do ciała, szybko się wchłania i skóra pozostaje nawilżona przez długi czas. Chętnie wypróbuję inne warianty zapachowe z tej polskiej marki.