Recenzja kosmetyków Resibo
Słysząc tyle dobrego o kosmetykach polskiej marki Resibo , postanowiłam zaryzykować i wypróbować je na mojej twarzy. Olejku do demakijażu, toniku i serum używam od niecałych 3 miesięcy i jestem bardzo zadowolona z ich dotychczasowego działania. Moja cera uległa sporej poprawie, miałam problem z niedoskonałościami. Zgadnijcie co... już go nie mam :) Myślę, że przestawienie się na naturalne kosmetyki ma diametralny wpływ na moją cerę, gdzie wcześniej nie patrzyłam na skład tego co nakładam na twarz. Moim ostatnim zakupem jest balsam do ust, który jest moim ulubionym produktem do ust odkąd go kupiłam. Nie mogę się doczekać kiedy wypróbuję innych kosmetyków od Resibo :) Co mi się najbardziej podoba w tych kosmetykach? Są naturalne i WEGAŃSKIE :) 1 . Olejek do demakijażu ze ściereczką z mikrofibry Czytałam kilka artykułów o wspaniałym działaniu olejków do demakijażu i cieszę się, że moim pierwszym doświadczeniem z tego typu produktów jest ten z Resibo. Jest on w 99,9% n...