Denko wegańskich kosmetyków
Właśnie skończyła się moja pierwsza butelka toniku od Resibo. Jest to produkt bardzo wydajny, (używałam go przez około 5 miesięcy) mimo nie do końca działającej pompki. Uwielbiam jego działanie i zapach, który jest bardzo odświeżający. Używałam go zaraz po przebudzeniu, w mojej rutynie porannej i wieczornej. Pozostawiał skórę lekko lepką, przyjemnie pachnącą i gotową na kolejne kroki w pielęgnacji mojej cery. Ocena końcowa: Polecam ten produkt z całego serca! Jest wart swojej ceny i działa cuda na twarzy. Jest super wydajny. Używam już drugiego opakowania :) Krem od Miya Cosmetics używałam w porannej rutynie oczyszczania mojej twarzy. Miałam nadzieję na świetne nawilżenie, lecz niestety się zawiodłam. Nawilżenie trwało bardzo krótko, kilka godzin później nie było śladu po tym kremie. Może moja skóra jest zbyt wymagająca, choć krem z tej samej marki, tylko wersja niebieska jest dużo lepsza. Ocena końcowa: Jest to krem wydajny, używałam go przez około 4 miesiące. ...